Rethymnon, wakker worden: de Flow Party Squad komt eraan voor de ultieme zon-, zee- en strandvakantie!
De bruisende havenplaats Rethymnon heeft een perfecte ligging om te genieten van alle natuurschoon en activiteiten die het veelzijdige Kreta te bieden heeft. Het centrum en het uitgaansleven van Reyhymnon bevinden zich rondom de oude vissershaven van waaruit smalle winkelstraatjes tussen de authentieke witte huizen slingeren. Over de levendige boulevard slenter je langs restaurants, gezellige bars, leuke winkels en de groente- en vismarkt. Ons goede en kleinschalige hotel ligt tussen de levendige haven en het oude Venetiaanse Fort en dat is prettig want dit is net buiten de drukte. Het mooie strand en het centrum liggen op maar 5 minuten wandelen.
Op Kreta vind je veel pittoreske bloemendorpen, kleurrijke haventjes, de mooiste stranden aan een azuurblauwe zee, fantastische snorkelplekken, de indrukwekkende Samariakloof, maar ook een geweldig uitgaansleven met schuimparty’s en live optredens van artiesten en dj’s. Geen dag zonder een Grieks avontuurtje!
Dit is wat we o.a. kunnen gaan doen:- Jeepsafari langs bergdorpjes, olijfbomen, citrus- en wijngaarden en het eeuwenoude klooster van Toplou- Boot- en snorkeltocht naar verborgen baaien, op zoek naar koralen, zeeschildpadden en kleurige vissen- Dagje Chersonissos: kroegentocht en schuimparty- Excursie naar de mooie eilanden Santorini of Spinalonga- De spectaculaire 18 kilometerlange tocht door de Samariakloof- Folkloristisch eet- en dansfeest- Stranddagen met veel zonnen, zwemmen en watersporten zoals parasailen, de bananenboot of de submarine
Accommodatie
Kreta is het grootste en meest zuidelijke eiland van Griekenland. Rethymnon is een sfeervolle badplaats aan de toeristische noordkust. Je overnacht in een goed, gastvrij 3/4-sterrenhotel (Zooverscore 8,3). Bijna alle kamers zijn ingericht met losse bedden en er is airco, een koelkast, een badkamer en een TV aanwezig. Het hotel heeft een zwembad en een bar. Het ligt op 400 meter van het strand en op 5 minuten lopen van het gezellige centrum. De toeslag voor een 1-persoonskamer is € 350,- en wegens een beperkt aanbod alleen op aanvraag te boeken.BeddenWe proberen zoveel mogelijk hotels te vinden die losse bedden hebben. Echter, dit is niet altijd haalbaar/mogelijk. Er bestaan nu eenmaal weinig hotels met alleen maar losse bedden. In het geval dat er 2-persoonskamers geboekt zijn met een 2-persoonsbed, is er 1-persoonsbeddengoed aanwezig. Website hotel: Hotel IdeonFaciliteitenKamers•airco, telefoon, gratis WiFi, tv, radio en kluisje (tegen betaling)•koelkast•bad of douche, föhn en toiletAlgemeen•Airconditioning (van 30/04 tot 29/10)•Gratis WiFi in openbare ruimte•Receptie•Afgesloten bagageruimte•Tegen betaling •Internethoek•Roomservice
Restaurants/Bars•Buffetrestaurant•Bar•SnackbarZwembaden•Buitenbad•Whirlpool (buiten)•Er zijn ligbedden en parasols beschikbaar•Tegen betaling •Er is een handdoekservice (borg vereist)
Activiteiten
Uitleg reisprogrammaWij proberen jou een waarheidsgetrouw beeld te geven van het programma. Dat betekent dat wij zo goed mogelijk beschrijven wat er allemaal in de omgeving te doen en te zien is. Maar, je zal begrijpen dat we niet altijd alles kunnen doen wat we beschrijven door tijdgebrek, beschikbaar budget, groepssamenstelling en weersomstandigheden. Het is dus een opsomming van de mogelijkheden. Je mag er vanuit gaan dat we een zo aantrekkelijk, veelzijdig en compleet mogelijk programma aanbieden. Daarnaast is het onze ervaring dat rust en relaxdagen ook thuishoren in het programma. Sterker nog, dat is heel belangrijk. Even genieten van niets doen, zonnebaden, lezen, uitrusten, enz. Dan kun je nog meer genieten van de activiteiten en excursies.
Hoe stellen wij het programma samen?Ter plaatse verzamelen wij de mogelijkheden en natuurlijk hebben we informatie van eerdere reizen. Bij veel reizen weten daardoor wat je zeker moet gaan doen of zien.Samen met jou bepalen we aan het begin van de reis wat we precies gaan doen. We houden daarbij rekening met jouw persoonlijke budget en wensen en onvoorziene omstandigheden zoals bijvoorbeeld het weer. We kunnen de groep eventueel opsplitsen zodat we een goed programma op maat kunnen aanbieden.
Hou er rekening mee dat er altijd enkele vrije dagen bijzitten. Die dagen gebruiken we om te relaxen. Maar heb je energie over, dan kunnen we op die dagen altijd bekijken of we iets extra’s kunnen inlassen.
Dit is wat we o.a. kunnen gaan doen:- Jeepsafari langs bergdorpjes, olijfbomen, citrus- en wijngaarden en het eeuwenoude klooster van Toplou- Boot- en snorkeltocht naar verborgen baaien, op zoek naar koralen, zeeschildpadden en kleurige vissen- Dagje Chersonissos: kroegentocht en schuimparty- Excursie naar de mooie eilanden Santorini of Spinalonga- De spectaculaire 18 kilometerlange tocht door de Samariakloof- Folkloristisch eet- en dansfeest- Stranddagen met veel zonnen, zwemmen en watersporten zoals parasailen, de bananenboot of de submarine
Praktische informatie
Maaltijden
We ontbijten en dineren in het hotel. Beide worden in buffetvorm aangeboden. Lunchen doen we op het strand of tijdens een excursie. We zien wel waar we op dat moment zijn. Alle maaltijden zijn bij de prijs inbegrepen.Drankjes zijn voor eigen rekening.
Vervoer
We vliegen van Schiphol naar Kreta en we worden met een transfer naar ons hotel gebracht. De tickets ontvang je op Schiphol van ons. De vlucht duurt ongeveer 4 uur. De reis van en naar Schiphol is niet inbegrepen. Hier moet je dus zelf voor zorgen.
Inclusief
Begeleiding, overnachtingen, halfpension en lunch vervoer met vliegtuig, transfer naar het hotel, reis- en bagageverzekering, luchthavenbelasting, BTW volgens de Reisbureauregeling
Exclusief
Annuleringsverzekering, excursies en activiteiten, zakgeld, drank, vervoer van en naar Schiphol, verplichte bijdrage Calamiteitenfonds à € 2,50
Datum & prijs
Vertrek: 22-08-2019 t/m 02-09-2019
|
Prijs: €1.831,50 |
volgeboekt
|
Reis info
|
Dagen: |
12 |
Deelnemers: |
Min.8
Max.17
|
Zakgeld advies: |
+/- € 350,- |
|
Locatie: |
Griekenland, Kreta, Rethymnon, Griekenland |
Opstapplaatsen: |
|
|
PGB-specificatie |
Begeleiding: |
€768,00 |
Kort verblijf: |
€623,00 |
|
|
|
Boek deze reis
|